Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Hotelik U Sąsiada

PolskaPokoje gościnne Dębowa 6, 10-158 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Obiekt dysponuje 15 miejscami noclegowymi w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienką. W Hoteliku znajduje się bufet. Goście mają możliwość zorganizowania małych imprez okolicznościowych. Na terenie posesji jest bezpłatny parking.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 53 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 3 osób (160 PLN pokój)
 • 7

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
   

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Urlop na Warmi i Mazurach

  Warmia i Mazury to ciekawe historycznie krainy, gdzie przez stulecia przenikały się wpływy polskie z pruskimi, katolickie z protestanckimi, a wszystko w otoczeniu tysięcy jezior i lasów. Urlop dla aktywnych, zmotoryzowanych, dla których siedzenie na plaży to za mało by wakacje uznać za udane. Rejs po kanale Elbądzko-Ostródzkim, to największa i obowiązkowa atrakcja tego wyjazdu - przekonasz się, że statkiem można poruszać się także po lądzie. Z licznych atrakcji nie można opuścić zwiedzania zamków w Kętrzynie i Reszlu.
  Długość: 5 dni
  zobacz plan
 • Warmia dla najmlodszych

  Mówi się, że Warmia to raj dla wędkarzy, kajakarzy, rowerzystów. A gdzie w tym wszystkim są dzieci? Postanowiliśmy zadbać o najmłodszych i stworzyć wycieczkę specjalnie dla nich. Błędne jednak byłoby myślenie, że dorosłych ona nie zainteresuje. Bo kto z nas nie chciałby np. zobaczyć dziwnych i tajemniczych masek zza mórz i oceanów. Ta wycieczka zachwyci każdego, kto raz na jakiś czas lubi poczuć się jak dziecko.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Olsztyn i jego okolice dla niecierpliwych

  Olsztyn to miejsce idealne na weekend. Miasto skrywa ciekawe zabytki, lecz warto też wyruszyć nieco dalej, by poznać mniej popularne zakątki. W Barczewie i Jezioranach zobaczyć można zabytkowe kościoły, atrakcją są też mury obronne. Odpoczynek na łonie natury, w słoneczny dzień zapewni jezioro Luterskie, pełne malowniczych zatoczek. Aktywnym polecamy krótki spływ kajakowy rzeką Łyną.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Spacerowac ulicami Olszyna

  Na zwiedzanie Olsztyna warto poświęcić co najmniej kilka dni. Ale co zrobić, gdy czas nas goni i mamy na to tylko jeden dzień? Trzeba skupić się na najciekawszych obiektach. Proponujemy, by na trasie znalazł się Zamek, Starówka, Katedra. Jedynych w swoim rodzaju doznań dostarczy Muzeum Przyrodnicze i Planetarium, więc warto zajrzeć i tam. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu, przy ładnej pogodzie polecamy niespełna 2-godzinny spływ kajakowy rzeką Łyną.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Pobyt z dzieckiem w Olsztynie

  W Olsztynie jest wiele wspaniałych zabytkowych obiektów, jednak wiadomo, że nie wszystkie one będą w stanie zainteresować dzieci. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem warto z nimi odwiedzić. Wzbudzą pewnie ich naturalną ciekawość i zachęcą do dalszego poszukiwania. Przede wszystkim jednak pokażą, że zwiedzanie nie musi być nudne. W zależności od długości pobytu w mieście, trasę można przebyć w 1 dzień, lub rozbić ją na kilka dni.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
Polska Rzeszów

Pierwszy sieciowy międzynarodowy Hotel w Rzeszowie...

Polecamy
foto
Polska Zielona Góra

Hotel

foto
Polska Kraków

Hotel