Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Maciejka

PolskaAgroturystyka Olgi Gabiec 67, 17-230 Białowieża
W ofercie wynajem domu o powierzchni 75m2 wraz z dużą działką. W obiekcie znajdują się 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Wszystkie pomieszczenia utrzymane są w regionalnym klimacie. W ogrodzie istnieje możliwość urządzenia grilla. Dla dzieci plac zabaw.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 25 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 10 osób (250 PLN domek)

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
       

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Puszcza Bialowieska dla dzieci

  Wybierając się z dzieckiem w rejony Puszczy Białowieskiej warto przygotować wycieczkę w kilka miejsc, które szczególnie powinny przypaść do gustu najmłodszym. Sporą atrakcją będą z pewnością odwiedziny u żubra, a także podróż kolejką wąskotorową w kierunku Topiła. Te i inne niespodzianki kryją się w planie 1-dniowej wycieczki po Puszczy Białowieskiej, przeznaczonej specjalnie dla dzieci.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Esencja Puszczy Bialowieskiej na weekend

  Puszcza Białowieska przyciąga zbłąkanych wędrowców - tych którzy zamiast miejskiej dżungli, wolą odpocząć na łonie dziewiczej natury. Dwudniowa wycieczka pozwoli odkryć esencję regionu, to co w Puszczy najcenniejsze. Na trasie znalazły się nie tylko ciekawe atrakcje przyrodnicze, lecz także godne zobaczenia zabytki.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Wielkanoc w Bialowiezy

  Pomysł na spędzenie Wielkanocy poza domem. Kontemplowanie przyrody i piękne krajobrazy będą ciekawym uzupełnieniem tych wiosennych świąt. 2 pierwsze dni wypełnione kontaktem z przyrodą. Potem już więcej zwiedzania i czasu na świętowanie.
  Długość: 4 dni
  zobacz plan
 • Przyrodnicze atrakcje Bialowiezy

  Przebywając w Białowieży warto poświęcić trochę czasu by zobaczyć atrakcje przyrodnicze w mieście i okolicy. Spacery na świeżym powietrzu dotlenią odpowiednio płuca, odejmując nam przynajmniej kilka lat. Wycieczkę zaplanowano na 1 dzień, jednak jeśli chcemy prawdziwie delektować się przyrodą okolicy, warto byłoby w miarę możliwości ten czas wydłużyć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Noc Muzeów w Bialowieskim Parku Narodowym

  Plan na wypad na weekend majowy (tym razem krótki) do Puszczy Białowieskiej. Muzeum Przyrodniczo-Leśne także świętuje Noc Muzeów, więc można skorzystać z wyjątkowej okazji wybrania się do muzeum w porze wieczornej.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Augustów

Hotel " Warszawa SPA & RESORT" w Augustowie je...