Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Ośrodek Wypoczynkowy Królowa Woda

PolskaOśrodek wypoczynkowy Nad Jeziorem Sajno, 16-300 Augustów, podlaskie
Obiekt oferuje nocleg w domkach 2-8-osobowych dla ok. 150 osób. Standardowym wyposażeniem domków jest lodówka, czajnik elektryczny, podstawowe naczynia i sztućce. Na terenie ośrodka znajduje się komfortowy pawilon sanitarny, kuchnia ze stołówką i barem, pomost, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do siatkówki.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 23 PLN za osobę za dobę

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
     

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Splyw Czarna Hancza

  Początkującym kajakarzom może zabrać to 3 dni, ale tym, którzy już wcześniej uczestniczyli w spływach, wystarczą 2 dni. Piękne lasy Puszczy Augustowskiej gwarantują rekompensatę wysiłku. Pomysł na weekend. Można zacząć spływ z Bryzgla lub Gawrych-Rudy, ale tutaj plan na start w Starym Folwarku. Szlak prowadzi przez 59 km.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Wakacje z kultura - Balladowe Nocki nad Nieckiem

  Augustów poza wielością zabytków i pięknem otaczających lasów prezentuje się latem jako miasto wielu cyklicznych imprez i zabaw. Do takich atrakcji należy Festiwal Muzyczny Balladowe Nocki nad Nieckiem. Przyciąga on nie tylko znawców muzyki, ale wszystkich chętnych chcących się dobrze bawić.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Wakacje z kultura - Augustowskie Lato Teatralne

  Augustów przyciąga latem wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą kulturą. W mieście odbywa się szereg imprez, w tym Augustowskie Lato Teatralne. Można nie tylko obejrzeć ciekawe przedstawienia, ale i potańczyć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Majowy Augustów na dwa dni

  Jednym z najatrakcyjniejszych terminów, w których można wybrać się do Augustowa jest początek maja. Wtedy organizowane są Dni Miasta, przy okazji których zwiedzić i poznać można najcenniejsze zabytki tej mazurskiej miejscowości. Pobyt w Augustowie jest idealną propozycją na rodzinny, weekendowy wyjazd.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Kanal Augustowski w praktyce i teorii

  Kanał Augustowski uważany jest za największą atrakcje turystyczną Augustowa i okolic. W jeden dzień poznać można jego historię, prezentowaną w muzeum, a następnie doświadczyć urody okolic kanału na własnej skórze.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Władysławowo

Zapraszamy do naszego obiektu otwartego w 2011 rok...

Polecamy
foto
Polska Kołobrzeg

Pokoje gościnne

foto
Polska Kołobrzeg

Ośrodek wypoczynkowy