Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Hostel Czajka

PolskaHostel Kołobrzeska 32a, 10-432 Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Obiekt położony jest 500m od Dworca PKP i PKS. Hostel dysponuje 96 pokojami 1, 2, 3-osobowymi z TV i aneksem kuchennym. Obiekt jest w stanie jednorazowo przyjąć 229 gości. Przy pobytach długoterminowych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 32 PLN za osobę za dobę
 • 96

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
     

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Urlop na Warmi i Mazurach

  Warmia i Mazury to ciekawe historycznie krainy, gdzie przez stulecia przenikały się wpływy polskie z pruskimi, katolickie z protestanckimi, a wszystko w otoczeniu tysięcy jezior i lasów. Urlop dla aktywnych, zmotoryzowanych, dla których siedzenie na plaży to za mało by wakacje uznać za udane. Rejs po kanale Elbądzko-Ostródzkim, to największa i obowiązkowa atrakcja tego wyjazdu - przekonasz się, że statkiem można poruszać się także po lądzie. Z licznych atrakcji nie można opuścić zwiedzania zamków w Kętrzynie i Reszlu.
  Długość: 5 dni
  zobacz plan
 • Pobyt z dzieckiem w Olsztynie

  W Olsztynie jest wiele wspaniałych zabytkowych obiektów, jednak wiadomo, że nie wszystkie one będą w stanie zainteresować dzieci. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem warto z nimi odwiedzić. Wzbudzą pewnie ich naturalną ciekawość i zachęcą do dalszego poszukiwania. Przede wszystkim jednak pokażą, że zwiedzanie nie musi być nudne. W zależności od długości pobytu w mieście, trasę można przebyć w 1 dzień, lub rozbić ją na kilka dni.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Wakacje w Olsztynie - maraton artystyczny

  Warto odwiedzić Olsztyn w okresie wakacyjnym, kiedy miasto zmienia się w wielką scenę dla artystów. Olsztyńskie Lato Artystyczne, to najdłuższy w Polsce maraton artystyczny, odbywający się latem. Dla tych, którzy zdecydują się wziąć w nim udział oznacza to ponad 100 wydarzeń o charakterze kulturalno-rozrywkowym. Każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to wpisane w krajobraz Olsztyna. Olsztyn - wakacje - muzyka - teatr - wystawy - pokazy... czego chcieć więcej latem?!
  Długość: 100 dni
  zobacz plan
 • Olsztyn i jego okolice dla niecierpliwych

  Olsztyn to miejsce idealne na weekend. Miasto skrywa ciekawe zabytki, lecz warto też wyruszyć nieco dalej, by poznać mniej popularne zakątki. W Barczewie i Jezioranach zobaczyć można zabytkowe kościoły, atrakcją są też mury obronne. Odpoczynek na łonie natury, w słoneczny dzień zapewni jezioro Luterskie, pełne malowniczych zatoczek. Aktywnym polecamy krótki spływ kajakowy rzeką Łyną.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Spacerowac ulicami Olszyna

  Na zwiedzanie Olsztyna warto poświęcić co najmniej kilka dni. Ale co zrobić, gdy czas nas goni i mamy na to tylko jeden dzień? Trzeba skupić się na najciekawszych obiektach. Proponujemy, by na trasie znalazł się Zamek, Starówka, Katedra. Jedynych w swoim rodzaju doznań dostarczy Muzeum Przyrodnicze i Planetarium, więc warto zajrzeć i tam. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu, przy ładnej pogodzie polecamy niespełna 2-godzinny spływ kajakowy rzeką Łyną.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Warszawa

Hotel Gromada Lotnisko*** jest największym w Warsz...

Polecamy
foto
Polska Kraków

Apartamenty/B&B

foto
Polska Warszawa

Hotel

foto
Polska Międzyzdroje

Willa