Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Pensjonat Fregata

PolskaPensjonat Olsztyńska 86, 11-532 Wilkasy, warmińsko-mazurskie
Obiekt posiada 10 pokoi z łazienką, TV oraz balkonem. Do dyspozycji gości restauracja, drink-bar. Goście mają możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym ognisku i biesiadzie. W pobliżu jest stadnina koni z nauką jazdy.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 66 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 3 osób (200 PLN pokój)
 • 10

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
         

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Wakacje z kultura - Letni Turniej Kabaretowy

  Giżycko zaprasza na niebanalną noc z grami, zabawami i kabaretem. Występy najśmieszniejszych zespołów i atmosfera imprezy wprawią w pogodny nastrój na wiele dni.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Zamki na Mazurach

  Mazury jako nieliczne w kraju oferują obejrzenie zamków krzyżackich. Wiele z nich nie przetrwało do dnia dzisiejszego w innej formie niż jako malownicza ruina. Majestatyczne budowle gotyckie budzą szacunek dla murarzy sprzed setek lat. Forma architektoniczna zamków była tak typowa w dawnych czasach, że nawet warownie biskupie zdają się je przypominać (Reszel).
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Weekend na Mazurach Wegorzewo - Gizycko - Ketrzyn

  Odpoczynek wśród jezior i lasów połączony ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji. Mazury to ciekawa historycznie kraina. Jeśli za klucz do wycieczki przyjmiesz średniowieczne zamki krzyżackie, to wiedz, że Węgorzewski i Giżycki są tylko przygotowaniem na największą atrakcję - zwiedzenie zamku w Kętrzynie. W Giżycku najwięcej czasu zajmie dokładne zwiedzenie Twierdzy Boyen. Natomiast, jeśli jesteś zainteresowany historiom II Wojny światowej, to w Wilczym Szańcu zdecyduj się na wycieczkę z przewodnikiem (czas oprowadzania ok. 2 godziny). Między miejscowościami najłatwiej poruszać się samochodem.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Wakacje z kultura - "Szanty w Gizycku"

  Na Mazurach odbywa się wiele ciekawych imprez cyklicznych. Do takich zalicza się festiwal piosenki żeglarskiej i morskiej "Szanty w Giżycku". Corocznie zjeżdżają się tu znawcy i sympatycy szant z całej Polski.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Ikony Mazur

  Mazury to nie tylko piękne jeziora. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych zabytków historycznych, w tym sanktuaria maryjne. Corocznie odbywają się tu charakterystyczne imprezy cykliczne, jak Piknik Country w Mrągowie czy Szanty w Giżycku. Odpoczywając podczas wakacji, warto wziąć udział w zabawie i obejrzeć najbardziej charakterystyczne obiekty - ikony Mazur.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Krasiczyn

Hotel Zamkowy w Krasiczynie znajduje się tylko 10 ...