Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Schronisko Liczyrzepa

PolskaSchronisko Skalna 45, 58-540 Karpacz, dolnośląskie
Zapraszamy na dobry i tani nocleg.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 25 PLN za osobę za dobę
 • 8

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
       

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest placówką całoroczną, położoną blisko centrum ale w zacisznej uliczce. Do dyspozycji turystów 50 miejsc noclegowych o standardzie turystycznym. Zapraszamy młodzież szkolną, studentów oraz wszystkich chętnych turystów.

Tak może wyglądać prezentacja Twojego obiektu

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Wyjazd narciarski z dziecmi do Karpacza

  Dla tych, którzy wybierają się z dziećmi do Karpacza zachęcamy do odwiedzenia Muzeum Zabawek, które na pewno zainteresuje najmłodszych uczestników wyjazdu. W kolejnym dniu narciarze mogą udać się szusować na nartach na Śnieżce, która przyciąga kilkoma ciekawymi trasami narciarskimi.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Ach ten Karpacz! - ikony

  Prezentujemy wycieczkę z cyklu "Karpacz w pigułce". W jeden dzień koniecznie zobaczyć trzeba Muzeum Zabawek, Świątynię Wang, wjechać wyciągiem Kopa na Śnieżkę, na szczycie której zobaczyć można obserwatorium i kaplicę św. Wawrzyńca.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Atrakcje Karpacza na wiosne

  Atrakcje Karpacza są na tyle ciekawe, że warto wybrać się na wycieczkę do miasta. Miejscowość ma kilka atrakcji przyciągających dzieci, a Muzeum Zabawek znane jest w całej Polsce.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
 • Weekend w Karkonoszach dla aktywnych

  Przejście granią Karkonoszy jest niezapomnianym przeżyciem. O każdej porze roku ma inny wymiar dlatego warto tam wracać. Wyruszamy ze Szklarskiej Poręby - gdzie dojedziemy koleją. Po drodze na Szrenicę polecamy odwiedzić Wodospad Kamieńczyk. Czerwonym szlakiem wędrujemy do malowniczych Śnieżnych Kotłów - pozostałości po zlodowaceniu. Na noc zatrzymujemy się w Schronisku Odrodzenie na Przełęczy Karkonoskiej. Drugiego dnia wędrujemy w stronę Śnieżki mijając skalne Słoneczniki. Zdobycie najwyższego szczytu Karkonoszy to ukoronowanie naszej drogi. Schodzimy do Karpacza, gdzie kursują autobusy.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sudecka Droga sw. Jakuba

  Szlak pielgrzymkowy, nazywany Camino de Santiago, ma także polskie odcinki. Droga oznaczona jest myszą św. Jakuba. Trasa istnieje od ponad tysiąca lat. Zgodnie z legendą, ciało św. Jakuba przewieziono łodzią do północnej Hiszpanii. W Polsce znajduje się aż 5 odcinków szlaku. Tutaj trasa sudecka. W każdym z miast można zatrzymać się na dłużej i pozwiedzać jego atrakcje.
  Długość: 3 dni
  zobacz plan
Polska Szklarska Poręba

Obiekty usytuowany w śródmiejskiej enklawie leśnej...

Polecamy
foto
Polska Szklarska Poręba

Pensjonat

foto
Polska Rzeszów

Ośrodek wypoczynkowy

foto
Polska Lublin

Hotel