Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Kwatery prywatne nad morzem   

PolskaKwatera prywatna Kościelna 46, 76-032 Mielno, zachodniopomorskie
Plażowanie, wędkowanie, spokojny wypoczynek, blisko morza, noclegi nad morzem,

Informacje o cenie:

  • Cena od:
  • Liczba pokoi:
  • 65 PLN za osobę za dobę
  • 10

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
             
Rekreacja i wypoczynek

W obiekcie

grill, miejsce na ognisko, rowery, wędkarstwo

W okolicy

basen, boisko sportowe, fitness, nurkowanie, sauna, siłownia

Zapraszamy na plażowanie nad morzem oraz z jednoczesnym wedkowaniem na naszych prywatnych stawach przydomowych. Proponujemy znizki dla dzieci, wiejskie jajka i świeżo uwędzone rybki.

 

Morze i wędkowanie: spacer na plaże trwa ok. 8 minut, tj. ok 600 m. Przejście jest atrakcyjne Idziemy drogą polną, pomiędzy naszymi stawami rybnymi, gdzie pływają oprócz ryb łabędzie i kaczki. Następnie jest wąski pas lasu, wydmy, czysta, piaszczysta i średnio zaludniona plaża. Droga jest bezpieczna dla dzieci, gdyż nie jeżdżą samochody i piraci na motorach. Bezpieczna jest jeszcze z drugiego powodu – nie ma nie kończących się straganów z zabawkami, a tym samym nie słyszymy „mamo kup”. Wędkarze mogą korzystać ze stawów. 
Cena: wynajmu uzależniona jest od terminu wypoczynku, dzieci mają zniżki. W cenę pobytu nie wliczona jest opłata klimatyczna. 
Pokoje: na I piętrze z łazienkami (20-30 m²), 2,3,4 osobowe oraz na parterze z aneksem kuchennym.
Wyposażone w: TV, internet bezprzewodowy, czajnik bezprzewodowy, zastawa stołowa, sprzęt plażowy. 
Udostępniamy: aneks kuchenny, lodówka, żelazko, salon integracyjny, który wyposażony jest w kącik komputerowy, kącik dziecięcy, kącik do grania w karty lub gry planszowe, szachy, bieżnie, rowerek. Parking dla samochodów, miejsce do grillowania i na rowery. Posiadamy plac zabaw dla dzieci w ogrodzie. 
Okolica: sklep i Kościół znajdują się w odległości 400 m, super market „POLO” 800 m, centrum Mielna 800 m, jezioro Jamno 1000 m. W najbliższej okolicy pełna baza żywieniowa (najbliższa stołówka 20 m). Przy posiadłości są stawy rybne - można wędkować 10 zł/dzień. W stawach pływają szczupaki, karasie, karpie, okonie, liny, amury, płotki, sumy.
Tak może wyglądać prezentacja Twojego obiektu

Atrakcje w okolicy

Powrót
Polska Poznań

Dwuosobowy apartament zlokalizowany niedaleko wejś...