Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Agroturystyka u Janusza

PolskaAgroturystyka Zadwórze 4, 38-700 Ustrzyki Dolne, podkarpackie
Dom w całości przeznaczony jest dla gości co zapewnia swobodę, maksymalną prywatność i spokój. Oferujemy pobyt w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, każdy z łazienką, TV i Internetem wi-fi.

Informacje o cenie:

  • Cena od:
  • Liczba pokoi:
  • 40 PLN za osobę za dobę
  • 5

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
                 

Zapraszamy w Bieszczady.Posiadamy pokoje z łazienkami i tv z dostępem do internetu, kuchni, jadalni, salonu z bilardem oraz dużej wiaty z grillem i stołem do ping ponga, możliwość wynajęcia całego domku.

 

Pokoje zlokalizowane są na poddaszu, na parterze mieści się dostępna dla wszystkich Gości  część wspólna. Wyposażona kuchnia, jadalnia z tv na 20 osób, salon z bilardem i piłkarzykami. Zapraszamy do skorzystania z dużej wiaty z grillem, podłogą do tańczenia i stołem do ping ponga, gdzie można zapalić ognisko i przy muzyce i śpiewie miło spędzić czas bawiąc się do rana nawet gdy pada deszcz. Tuż obok domu znajduje się duży parking. Dla dzieci piaskownica, huśtawki. Boisko do piłki siatkowej i piłki nożnej, latem naturalne kąpielisko, zimą trasy narciarskie do biegania na nartach, kuligi, skuter śnieżny. Możliwość wynajęcia całego domu.

Polska Ustka

Zapraszam Państwa na wypoczynek do USTKI. Oferuję...

Polecamy
foto
Polska Zakopane

Kwatera prywatna

foto
Polska Ustka

Mieszkania do wynajęcia