Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Agroturystyka u Janusza

PolskaAgroturystyka Zadwórze 4, 38-700 Ustrzyki Dolne, podkarpackie
Dom w całości przeznaczony jest dla gości co zapewnia swobodę, maksymalną prywatność i spokój. Oferujemy pobyt w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, każdy z łazienką, TV i Internetem wi-fi.

Informacje o cenie:

  • Cena od:
  • Liczba pokoi:
  • 40 PLN za osobę za dobę
  • 5

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
                 

Zapraszamy w Bieszczady.Posiadamy pokoje z łazienkami i tv z dostępem do internetu, kuchni, jadalni, salonu z bilardem oraz dużej wiaty z grillem i stołem do ping ponga, możliwość wynajęcia całego domku.

 

Pokoje zlokalizowane są na poddaszu, na parterze mieści się dostępna dla wszystkich Gości  część wspólna. Wyposażona kuchnia, jadalnia z tv na 20 osób, salon z bilardem i piłkarzykami. Zapraszamy do skorzystania z dużej wiaty z grillem, podłogą do tańczenia i stołem do ping ponga, gdzie można zapalić ognisko i przy muzyce i śpiewie miło spędzić czas bawiąc się do rana nawet gdy pada deszcz. Tuż obok domu znajduje się duży parking. Dla dzieci piaskownica, huśtawki. Boisko do piłki siatkowej i piłki nożnej, latem naturalne kąpielisko, zimą trasy narciarskie do biegania na nartach, kuligi, skuter śnieżny. Możliwość wynajęcia całego domu.

Polska Szklarska Poręba

Obiekty usytuowany w śródmiejskiej enklawie leśnej...

Polecamy
foto
Polska Sianożęty

Kwatera prywatna

foto
Polska Władysławowo

Dom wczasowy

foto
Polska Szklarska Poręba

Pensjonat