Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Villa Albero Della Vita

PolskaPensjonat Kopcińskiego 34a, 90-154 Łódź
Obiekt wyposażony jest w sześć nowo urządzonych klimatyzowanych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych. W każdym z nich jest łazienka z kabiną prysznicową. Pokoje wyposażone są w TV oraz bezprzewodowy internet. Na terenie obiektu znajduje się strzeżony parking.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 63 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 3 osób (190 PLN pokój)

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
         

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Zabytki Lodzi

  Plan intensywnego zwiedzania zabytków Łodzi. Jest miastem z ciekawostkami (stąd wizyta w muzeum bajek), silnie kojarzonym z filmem (dla kinomaniaków coś interesującego), a także z architektonicznymi zabytkami oraz muzeami. Szybki przegląd, który można dowolnie wydłużać w trakcie weekendowego pobytu.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Lódz na jeden dzien

  Będąc w Łodzi jeden dzień koniecznie odwiedzić trzeba Teatr im. Stefana Jaracza, Ratusz Miejski, a także kilka z łódzkich muzeów. Również najmłodsi znajdą w mieście coś dla siebie - w mieście warto spędzić czas w zoo oraz w Centralnym Muzeum Włókiennictwa.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Hiszpanskie klimaty w Lodzi

  Udział w festiwalu to ogromna atrakcja dla wszystkich wielbicieli hiszpańskich rytmów. Festiwal kultury hiszpańskojęzycznej, odbywa się corocznie w Łodzi od 2002 roku. Podczas festiwalu organizowane są warsztaty i pokazy tańca flamenco, spektakle teatralne, dni kina hiszpańskiego, wystawy fotografii, degustacje kuchni hiszpańskiej, pokazy mody czy koncerty. Festiwal odbywa się latem i trwa około 10 dni.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Włocławek

Obiekt może pomieścić 70 osób w 35 pokojach 1, 2 i...

Polecamy
foto
Polska Piechowice

Hotel

foto
Polska Warszawa

Hotel

foto
Polska Kąty Rybackie

Pensjonat