Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Willa Kolorowa

PolskaWilla Kolejowa 13, 24-150 Nałęczów, lubelskie
Willa położna jest w centrum miasta, 200 m od dworca PKS. W pobliżu znajduje się Park Zdrojowy. W ofercie pokoje 1 i 2-osobowe z łazienką i wyjściem na taras. Do dyspozycji gości ogród. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 35 PLN za osobę za dobę

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
     
Rekreacja i wypoczynek

W obiekcie

grill

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Spacer historycznym szlakiem po Naleczowie

  Nałęczów jest jednym z bardziej malowniczych miejsc w Polsce. Niekiedy zwane "miastem-ogrodem" urzeka licznymi zabytkami, starymi kamienicami i pięknym Parkiem Zdrojowym. W Nałęczowie rosną ciekawe okazy roślinne, a spacerującym uliczkami tego niewielkiego miasteczka obejrzeć można wiele atrakcyjnych historycznie i architektonicznie miejsc. Pałac Małachowskich, Park Zdrojowy, czy Muzeum Bolesłąwa Prusa przyciągają turystów i są ciekawym urozmaiceniem pobytu w Nałęczowie.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Popoludnie w gorzkowskim wawozie

  Nałęczów oferuje wiele atrakcji, jednak jego okolice są równie ciekawe. Mieszkańcy regionu, którzy pragną urozmaicić spędzanie wolnego czasu mogą wybrać się na spacer w okolicznym Gorzkowie. Wąwóz lessowy znajdujący się w tym rejonie jest idealnym miejscem na rodzinny spacer, a zaraz po nim warto udać się na drobną słodycz do kawiarni Jaśminowa. Takie popołudnie z pewnością zapadnie w pamięć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Poznań

Hotel Księcia Józefa jest magicznym miejscem szczy...