Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Angel Hostel

PolskaHostel Rynek Staromiejski 8/4, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Obiekt dysponuje 4 stylowymi pokojami. Do dyspozycji gości, w piwnicy, czeka przytulna sala z wygodnymi kanapami. W budynku mieści sie mała sala konferencyjna dla 20 osób, wyposażona w rzutnik i tablicę.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 35 PLN za osobę za dobę
 • 4

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
             

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Torun na weekend

  Do Torunia warto przyjechać na weekend, chociaż by poznać miasto, potrzeba wiele więcej czasu. W ciągu 2 dni można zaledwie skosztować jego smaku. Wycieczka obejmuje najciekawsze miejsca miasta, te, które koniecznie trzeba zobaczyć. Znalazły się w niej nie tylko zabytki historyczne, lecz także inne atrakcje. Zadowoleni powinni być zarówno dorośli, jak i dzieci.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Rodzinny weekend w Toruniu

  Do Torunia warto wybrać się całą rodziną, choćby na weekend. Jest to miasto idealne do osiągania kompromisu pomiędzy tym, co interesuje turystów młodszych i starszych. Plan weekendowej wycieczki został przygotowany tak, by znajdujące się w nim obiekty potrafiły zainteresować zarówno dzieci, jak i rodziców. Podczas tych 2 dni na pewno nikt się nie będzie nudził.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sakralne zabytki Ziemi Chelminskiej

  Ziemia Chełmińska pełna jest zabytkowych obiektów. Wiele z nich to kościoły, wznoszone nawet w XII wieku. Warto 1 weekend przeznaczyć na wycieczkę szlakiem sakralnych zabytków Ziemi Chełmińskiej. Aby ją odbyć należy koniecznie dysponować odpowiednim środkiem transportu, który pomoże pokonać odległości dzielące najciekawsze kościoły w regionie.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Szukajac sladów Kopernika w Toruniu

  Nawet dzieci wiedzą, że Mikołaj Kopernik pochodził z Torunia. Najwybitniejszy mieszkaniec miasta przyszedł na świat w 1473 roku, w domu przy ul. Świętej Anny. Spędził tu co prawda tylko dzieciństwo, jednak pozostawał z miejscem tym głęboko związany przez całe życie. Do dziś, na terenie całego Torunia znaleźć można ślady wielkiego astronoma. Wycieczkę tym szlakiem zaplanowano na 1 dzień. Można ją oczywiście wydłużyć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Romantyczny weekend w Toruniu

  Toruń to miasto dla każdego - coś dla siebie znajdą w nim dorośli, dzieci, artyści, zarówno miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i tradycyjnego zwiedzania. Warto wybrać się tu na romantyczny weekend we dwoje. W planie wycieczki znalazły się miejsca, które zakochanym powinny szczególnie przypaść do gustu.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
Polska Warszawa

Pierwszy hotel marki GOLDEN TULIP w Polsce! Z dnie...

Polecamy
foto
Polska Darłówko

Pensjonat

foto
Polska Ustronie Morskie

Pokoje gościnne

foto
Polska Wolbrom

brak danych