Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Apartament Mostowa

PolskaApartamenty/B&B Mostowa 23/1, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Apartament znajduje się w samym centrum toruńskiej starówki. Wyposażony jest w bezprzewodowy internet, telewizję kablową, komfortową łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • Liczba pokoi:
 • 75 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 2 osób (150 PLN apartament)
 • 1

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
         

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Torun na weekend

  Do Torunia warto przyjechać na weekend, chociaż by poznać miasto, potrzeba wiele więcej czasu. W ciągu 2 dni można zaledwie skosztować jego smaku. Wycieczka obejmuje najciekawsze miejsca miasta, te, które koniecznie trzeba zobaczyć. Znalazły się w niej nie tylko zabytki historyczne, lecz także inne atrakcje. Zadowoleni powinni być zarówno dorośli, jak i dzieci.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Rodzinny weekend w Toruniu

  Do Torunia warto wybrać się całą rodziną, choćby na weekend. Jest to miasto idealne do osiągania kompromisu pomiędzy tym, co interesuje turystów młodszych i starszych. Plan weekendowej wycieczki został przygotowany tak, by znajdujące się w nim obiekty potrafiły zainteresować zarówno dzieci, jak i rodziców. Podczas tych 2 dni na pewno nikt się nie będzie nudził.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sakralne zabytki Ziemi Chelminskiej

  Ziemia Chełmińska pełna jest zabytkowych obiektów. Wiele z nich to kościoły, wznoszone nawet w XII wieku. Warto 1 weekend przeznaczyć na wycieczkę szlakiem sakralnych zabytków Ziemi Chełmińskiej. Aby ją odbyć należy koniecznie dysponować odpowiednim środkiem transportu, który pomoże pokonać odległości dzielące najciekawsze kościoły w regionie.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sladami torunskiego piernika

  Toruń to miasto Mikołaja Kopernika i pierników. Wypiekane są one tu od ponad 700 lat, zgodnie ze starą, średniowieczną recepturą. Wycieczkę przygotowano z myślą o ich miłośnikach - tych starszych i młodszych. Znajdują się w niej atrakcje związane z tym toruńskim rarytasem. Trasa zaplanowana na 1 dzień, ze zwiedzaniem kilku miejsc.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
 • Szukajac sladów Kopernika w Toruniu

  Nawet dzieci wiedzą, że Mikołaj Kopernik pochodził z Torunia. Najwybitniejszy mieszkaniec miasta przyszedł na świat w 1473 roku, w domu przy ul. Świętej Anny. Spędził tu co prawda tylko dzieciństwo, jednak pozostawał z miejscem tym głęboko związany przez całe życie. Do dziś, na terenie całego Torunia znaleźć można ślady wielkiego astronoma. Wycieczkę tym szlakiem zaplanowano na 1 dzień. Można ją oczywiście wydłużyć.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Poznań

Powitamy Państwa w nowo wyremontowanym hotelu Novo...

Polecamy
foto
Polska Suwałki

Dom do wynajęcia

foto
Polska Wilkasy

Pokoje gościnne

foto
Polska Bielsko-Biała

Hotel