Jesteś tutaj: Katalog noclegów
Poleć |

Hostel Przystanek Toruń

PolskaHostel Chłopickiego 4, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Hostel zlokalizowany 10 min pieszo od Starego Rynku. Obiekt mieści się w murach XIX-wiecznego budynku. Hostel jest w stanie przyjąć 80 gości w pokojach 1,2,3, 4-osobowych oraz przestronnych pokojach wieloosobowych, spośród których kilka posiada odrębne łazienki.

Informacje o cenie:

 • Cena od:
 • 55 PLN za osobę za dobę przy wynajmie dla 5 osób (275 PLN pokój)

Dodatkowe informacje

Wyposażenie dodatkowe
           

Atrakcje w okolicy

Powrót

Przewodniki po okolicy

Powrót
 • Torun na weekend

  Do Torunia warto przyjechać na weekend, chociaż by poznać miasto, potrzeba wiele więcej czasu. W ciągu 2 dni można zaledwie skosztować jego smaku. Wycieczka obejmuje najciekawsze miejsca miasta, te, które koniecznie trzeba zobaczyć. Znalazły się w niej nie tylko zabytki historyczne, lecz także inne atrakcje. Zadowoleni powinni być zarówno dorośli, jak i dzieci.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sakralne zabytki Ziemi Chelminskiej

  Ziemia Chełmińska pełna jest zabytkowych obiektów. Wiele z nich to kościoły, wznoszone nawet w XII wieku. Warto 1 weekend przeznaczyć na wycieczkę szlakiem sakralnych zabytków Ziemi Chełmińskiej. Aby ją odbyć należy koniecznie dysponować odpowiednim środkiem transportu, który pomoże pokonać odległości dzielące najciekawsze kościoły w regionie.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Rodzinny weekend w Toruniu

  Do Torunia warto wybrać się całą rodziną, choćby na weekend. Jest to miasto idealne do osiągania kompromisu pomiędzy tym, co interesuje turystów młodszych i starszych. Plan weekendowej wycieczki został przygotowany tak, by znajdujące się w nim obiekty potrafiły zainteresować zarówno dzieci, jak i rodziców. Podczas tych 2 dni na pewno nikt się nie będzie nudził.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Sladami Chopina po Toruniu i okolicach

  Fryderyk Chopin w połowie lata 1825 roku wizytował w Toruniu. W listach do przyjaciół podziwiał toruńskie pierniki (warto zakupić je w sklepie przy słynnym Dworze Artusa), a także wiele cennych budowli, takich jak ratusz oraz kościoły go otaczające. Warto poświęcić jeden dzień na spacer po Toruniu, a następnie wybrać się do okolicznych Kozłowa oraz Turzna.
  Długość: 2 dni
  zobacz plan
 • Spacer po historycznym Toruniu

  Toruń, dzięki murom obronnym nigdy właściwie na przestrzeni dziejów nie uległ znacznemu zniszczeniu. Warto przeznaczyć kilka godzin na spacer i odkrywanie jego zakątków pełnych historii. Przebycie trasy powinno zająć nie więcej niż 4-5 godzin, chyba, że przy okazji chcemy zwiedzić niektóre miejsca. Zapraszamy na wycieczkę w poszukiwaniu historycznego Torunia.
  Długość: 1 dzień
  zobacz plan
Polska Warszawa

Hotel Partner znajduje się w północno - wschodniej...

Polecamy
foto
Polska Kraków

Hotel

foto
Polska Bydgoszcz

Hotel