Urlop w Karkonoszach to idealna opcja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, którzy chcą zamienić swoje wakacje w niezapomnianą przygodę.
 

Wśród obowiązkowych punktów programu znajdują się najsłynniejsze szczyty Karkonoszy - Śnieżka (1602 m n.p.m.)  oraz Szrenica (1362 m n.p.m.), a także wodospady, m.in. Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyka. Marsz czy wspinaczkę w pełnym słońcu rekompensują przepiękne krajobrazy, których tu nie brakuje.
 

Jednak Karkonosze to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale również wyjątkowe inicjatywy, za którymi stoją wyjątkowi ludzie. Wydarzeniem szczególnie wartym uwagi jest Festiwal Ducha Gór. Podczas trwającego ponad dwa miesiące festiwalu czeka na Ciebie moc atrakcji, takich jak: niecodzienne wędrówki, koncerty, spektakle, rękodzieła, pyszne jedzenie oparte na lokalnych produktach. Nie może Cię tam zabraknąć!
 

źródło: https://www.facebook.com/sniezka.gora/?fref=photo

 

Więcej pomysłów znajdziesz na naszym FP: https://www.facebook.com/NocowoPL/?fref=ts

 

 

Pamiętaj jednak, że nawet najlepszy pomysł na urlop może zepsuć kiepski nocleg. Zły standard, rzeczywistość niezgodna ze zdjęciem i opisem czy brak wolnych miejsc to częste wakacyjne problemy. Nie zwlekaj i zarezerwuj najlepszy nocleg już dziś: http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html